Innoplatform Info Day 1 - Tirana, UET Center

10.09.2018
Tirana, Albania

 Registration Closed
 
0

Info

Категория
Info Days Albania
Дата
10.09.2018 00:00
Venue
Bulevardi Gjergj Fishta Nd. 70, Tirana 1023, Albania - Bulevardi Gjergj Fishta Nd. 70
Tirana 1023, Albania
Телефон
+3897777777777
Имейл
Този имейл адрес е защитен от спам ботове. Трябва да имате пусната JavaScript поддръжка, за да го видите.

Всички Дати

  • 10.09.2018 00:00

Desscription

Dita e Informacionit synon ngritjen e vetëdijes për nevojën e inovacionit në ndërmarrjet e vogla dhe të mesme në Maqedoni dhe për të forcuar njohuritë dhe aftësitë e pronarëve dhe menaxherëve për futjen e suksesshme të risive në ndërmarrjet e tyre përmes përdorimit të pesë InnoAlatives: InnoModel, InnoStrategy, InnoPartners, InnoFinance dhe InnoProject.

Location of the event

Venue
Bulevardi Gjergj Fishta Nd. 70, Tirana 1023, Albania - Bulevardi Gjergj Fishta Nd. 70
Tirana 1023, Albania
 

List of Participants

 Няма Участници 

Marketplace

Agenda

 

Powered by iCagenda

Back to top